Фортисимо – това е лично!



Групи и програма за ГАЛФ есенен сезон 2013

Е-мейл Печат ПДФ

Групи и програма за ГАЛФ есенен сезон 2013По-долу можете да намерите информация за групите, груповите фази и елиминационната таблица в Градската аматьорска лига по футбол на Шумен. Първите мачове започват на 28 септември на терените на Атлетик Арена. Финалните срещи ще бъдат изиграни на 27 октомври.

Групи

  Група А 
1 Дивдядово 
2 Чуковете
3 Елдорадо 
4 Трите мечки 
   
  Група B
1 Младост 
2 Кеш 
3 Трапеза
4 Чили Алпин
   
  Група C
1 Хищникът 
2 Коньовец 
3 Ултима
4 Академик 
   
  Група D
1 Маринов
2 Вълците
3 Пицария Шумен
4 Стража махала
   
  Група E 
1 Шадоус 
2 Музикантите 
3 Траки 
4 Алкомет
   
  Група F 
1 Мечката с мечетата
2 Туристите 
3 Скрита сила 
4 Бистро Готи 

 

Групова фаза

Час  28 септ. - Събота 
1 10.00 Дивдядово  - Чуковете
2 10.00 Младост  - Кеш 
3 10.00 Хищникът  - Коньовец 
4 11.00 Маринов - Вълците
5 11.00 Шадоус  - Музикантите 
6 11.00 Мечката с мечетата - Туристите 
         
Час  29 септ. - Неделя
7 10.00 Елдорадо  - Трите мечки 
8 10.00 Трапеза - Чили Алпин
9 10.00 Ултима - Академик 
10 11.00 Пицария Шумен - Стража махала
11 11.00 Траки  - Алкомет
12 11.00 Скрита сила  - Бистро Готи 
         
Час  5 Окт. - Събота
13 10.00 Дивдядово  - Елдорадо 
14 10.00 Кеш  - Чили Алпин
15 10.00 Хищникът  - Ултима
16 11.00 Маринов - Пицария Шумен
17 11.00 Шадоус  - Траки 
18 11.00 Мечката с мечетата - Скрита сила 
         
Час  6 Окт. - Неделя
19 10.00 Чуковете - Трите мечки 
20 10.00 Младост  - Трапеза
21 10.00 Коньовец  - Академик 
22 11.00 Вълците - Стража махала
23 11.00 Музикантите  - Алкомет
24 11.00 Туристите  - Бистро Готи 
         
Час  12 Окт. - Събота
25 10.00 Дивдядово  - Трите мечки 
26 10.00 Кеш  - Трапеза
27 10.00 Хищникът  - Академик 
28 11.00 Маринов - Стража махала
29 11.00 Шадоус  - Алкомет
30 11.00 Мечката с мечетата - Бистро Готи 
         
Час  13 Окт. - Неделя
31 10.00 Чуковете - Елдорадо 
32 10.00 Младост  - Чили Алпин
33 10.00 Коньовец  - Ултима
34 11.00 Вълците - Пицария Шумен
35 11.00 Музикантите  - Траки 
36 11.00 Туристите  - Скрита сила 

 

Елиминационна фаза

Час  19 Окт. - Събота 
1 10.00 Първи от група D - Втори най-добър трети
2 10.00 Втори от група C - Втори група А
3 11.00 Първи от група F - Втори група E
4 11.00 Първи от група B - Трети най-добър трети
         
Час  20 Окт. - Неделя 
5 10.00 Първи от група A - Четвърти най-добър трети
6 10.00 Втори от група F - Втори група B
7 11.00 Първи от група E - Втори група D
8 11.00 Първи от група C - Първи най-добър трети
         
Час  26 Окт. - Събота 
9 10.00 Победител 1 - Победител 2
10 10.00 Победител 3 - Победител 4
11 11.00 Победител 5 - Победител 6
12 11.00 Победител 7 - Победител 8
         
Час  27 Окт. - Неделя
13 10.00 Победител 9 - Победител 10
14 10.00 Победител 11 - Победител 12
15 11.30 финал 3-4 място
16 12.30 Финал

 

Лично във Фейсбук


Още от Това е лично

Вход за потребители

Слушай Форте радио он-лайн

Препоръчани във Фейсбук

You are here: Home ГАЛФ ГАЛФ Групи и програма за ГАЛФ есенен сезон 2013

Приятели

  • Форте радио - силата да бъдеш информиран
  • Филмче.нет - сайт за филми и анимация
  • Лимонче с лед - блогът на Рошо
  • Българите в Австрия - блогът на списанието
  • ШУМ.bg - newspaper online
  • Шумен City - Порталът на Шумен

Контакти

Fortisimo.eu е проект на „Форте” ЕООД.

  • Адрес: Шумен, бул. „Велики Преслав” 47, ет. 5 
  • Email:  и
  • Реклама: 054 / 801 414, Факс: 054 / 801 414